Rozbudowa Szkoły Podstawowej nr 58 przy ul. Mieszka I nr 7 w Warszawie Etap I.
- Numer postępowania P-41/26
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-07-13 14:21 | - | |||
|
|
SWZ.zip | 2026-07-13 14:21 | 3.13 MB | ||
|
|
Dokumentacja.zip | 2026-07-13 14:21 | 150.49 MB | ||
|
|
2026-OJS132-00481439-pl-ts.pdf | 2026-07-13 14:21 | 166 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
2026-OJS152-00551791-pl-ts.pdf | 2026-08-10 08:32 | 171 KB | ||
|
|
Zmiana SWZ.doc | 2026-08-10 08:32 | 125 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Rozbudowa Szkoły Podstawowej nr 58 przy ul. Mieszka I nr 7 w Warszawie Etap I. | 18 930 236,78 PLN | 2026-09-02 10:24:29 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | 2026-09-02 10:31 | - |
|
1 Odpowiedzi na pytania | 2026-07-28 15:54 | - | |
|
2 Odpowiedzi na pytania | 2026-08-06 15:01 | - | |
|
ZMIANA ZAŁĄCZNIKA | 2026-08-06 15:01 | - | |
|
3 Odpowiedzi na pytania z zal | 2026-08-19 14:13 | - |
