Utrzymanie i konserwacja siłowni plenerowych, boisk i placów zabaw zlokalizowanych na terenie parków i skwerów Dzielnicy Ochota w Warszawie

  • Numer postępowania 31/2026/MDZ
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi, upływa: 2026-09-04

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-08 10:00 (Pozostało: 7 Dni 11 Godzin 42 Minut)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-08 10:15
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-08-31 14:22
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-08-31 14:22 -
    icon Załącznik Nr 1A do SWZ_Kosztorys ofertowy.xlsx 2026-08-31 14:22 15 KB
    icon Załącznik Nr 2 do SWZ_Oswiadczenie dotyczące braku podstaw do wykluczenia.odt 2026-08-31 14:22 17 KB
    icon Załącznik Nr 3 do SWZ_Oswiadczenie Wykonawcy dotyczące spełnienia warunków.odt 2026-08-31 14:22 15 KB
    icon Załącznik Nr 3 do umowy_Kosztorys powykonawczy.xlsx 2026-08-31 14:22 16 KB
    icon Załącznik Nr 3A do SWZ_Oswiadczenie Podmiotu udostepniającego zasoby dotyczące spełnienia warunków.odt 2026-08-31 14:22 14 KB
    icon Załącznik Nr 4_Opis przedmiotu zamówienia.doc 2026-08-31 14:22 341 KB
    icon Załącznik Nr 5_Projektowane postanowienia umowy.docx 2026-08-31 14:22 59 KB
    icon SWZ_31-2026.pdf 2026-08-31 14:22 431 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-08-31 14:22 101 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa