Remont nawierzchni jezdni w ulicy Olesińskiej w ramach zadania pn. „Utrzymanie i remonty dróg gminnych” w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy

  • Numer postępowania UD-IV-WZP.271.79.2026.PST
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi, upływa: 2026-09-14

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-16 09:00 (Pozostało: 13 Dni 13 Godzin 38 Minut)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-16 09:10
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-09-01 14:27
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-09-01 14:27 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-09-01 14:27 122 KB
    icon Opis Przedmiotu Zamówienia.pdf 2026-09-01 14:27 2.70 MB
    icon Projekt czasowej organizacji ruchu.pdf 2026-09-01 14:27 1.52 MB
    icon Projekt stałej organizacji ruchu.pdf 2026-09-01 14:27 12.32 MB
    icon Przedmiar Robót.pdf 2026-09-01 14:27 56 KB
    icon Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.pdf 2026-09-01 14:27 3.25 MB
    icon wzór umowy.pdf 2026-09-01 14:27 376 KB
    icon Załączniki do SWZ w formie edytowlanej.docx 2026-09-01 14:27 43 KB
    icon SWZ - 79.pdf 2026-09-01 14:27 616 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa