Remont łącznika w budynku Urzędu Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy przy ul Rakowieckiej 25/27 w Warszawie

  • Numer postępowania UD-IV-WZP.271.80.2026.DKO
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi, upływa: 2026-09-14

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-16 09:00 (Pozostało: 13 Dni 13 Godzin 39 Minut)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-16 09:15
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-09-01 13:49
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-09-01 13:49 -
    icon ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-09-01 13:49 120 KB
    icon SWZ.pdf 2026-09-01 13:49 635 KB
    icon zał. edytowalne 1-8 do SWZ.docx 2026-09-01 13:49 39 KB
    icon Dokumentacja projektowa.zip 2026-09-01 13:49 1.28 MB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa