Opracowanie dokumentacji projektowej w ramach zadania: Modernizacja boiska przy Zespole Szkół im. M. Konarskiego przy ul. Okopowej 55a w Warszawie – numer postępowania: 56/ZP/26.

  • Numer postępowania 56/ZP/26
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi, upływa: 2026-09-11

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-15 09:30 (Pozostało: 10 Dni 18 Godzin 5 Minut)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-15 09:45
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-09-04 08:21
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-09-04 08:21 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu - 2026_BZP 00421972_01.pdf 2026-09-04 08:21 111 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia - SWZ.docx 2026-09-04 08:21 90 KB
    icon Zał. nr 6 do SWZ - proj. post. umowy - wzór umowy.pdf 2026-09-04 08:21 881 KB
    icon Załaczniki nr 1-5, 7-8 do SWZ.zip 2026-09-04 08:21 108 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa