Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Orłów Piastowskich 47 w Warszawie.

  • Numer postępowania UD-XI-WZP.271.42.2025.IMA
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2025-12-05

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-12-15 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-12-15 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-11-19 09:27
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-04-13 16:43

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-11-19 09:27 -
    icon Załącznik nr 6 formularz oferty 42 2025.docx 2025-11-19 09:27 74 KB
    icon SWZ_42_2025.docx 2025-11-19 09:27 133 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ_OPZ.docx 2025-11-19 09:27 71 KB
    icon Załącznik nr 1.1) do OPZ_Projekt budowlany.pdf 2025-11-19 09:27 4.83 MB
    icon Załącznik nr 1.2) do OPZ_Projekt_Tom_I_Architektura i konstrukcja.pdf 2025-11-19 09:27 12.78 MB
    icon Załącznik nr 1.3) do OPZ_Projekt_Tom II_Instalacje sanitarne.pdf 2025-11-19 09:27 13.49 MB
    icon Załącznik nr 1.4) do OPZ_Projekt_Tom III_Instalacje elektryczne.pdf 2025-11-19 09:27 15.98 MB
    icon Załącznik nr 1.5) do OPZ_Projekt_Tom IV_BMS.pdf 2025-11-19 09:27 1.56 MB
    icon Załącznik nr 1.6) do OPZ_Audyt energetyczny.pdf 2025-11-19 09:27 5.00 MB
    icon Załącznik nr 1.7) do OPZ_Ekspertyza techniczna.pdf 2025-11-19 09:27 2.59 MB
    icon Załącznik nr 1.8) do OPZ_Postanowienie Komendanta PSP wraz z ekspertyzą ppoż..pdf 2025-11-19 09:27 8.28 MB
    icon Załącznik nr 1.9) do OPZ_STWIORB-y.zip 2025-11-19 09:27 2.54 MB
    icon Załącznik nr 1.10) do OPZ_Przedmiary robót.zip 2025-11-19 09:27 1011 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ_umowa z załącznikami.zip 2025-11-19 09:27 716 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ oswiadczenie wykluczenie 28 2025.docx 2025-11-19 09:27 67 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ oswiadczenie o warunkach 28 2025.docx 2025-11-19 09:27 66 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ zobowiazanie podmiotu 28 2025.docx 2025-11-19 09:27 66 KB
    icon Załącznik nr 7 oswiadczenie wspolnie ubiegajacych sie 28 2025.docx 2025-11-19 09:27 66 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ wykaz robót 42_2025.docx 2025-11-19 09:27 69 KB
    icon Załącznik nr 9 do SWZ wykaz osob 42 2025.docx 2025-11-19 09:27 58 KB
    icon Ogłoszenie 2025/BZP 00540769/01.pdf 2025-11-19 09:27 126 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Przedmiary (załącznik 1.10 do SWZ) w formacie ATH.zip 2025-11-24 09:01 31 KB
    icon Wyjaśnienia treści SWZ(1).docx 2025-11-24 09:01 102 KB
    icon Wyjaśnienia treści SWZ(2).docx 2025-12-04 13:09 109 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2025-12-05 10:21 41 KB
    icon Modyfikacja treści SWZ.docx 2025-12-05 10:21 104 KB
    icon SWZ_42_2025 po zmianach.docx 2025-12-05 10:21 132 KB
    icon Zmieniony Załącznik nr 3 do SWZ oswiadczenie wykluczenie 2025.docx 2025-12-05 10:21 67 KB
    icon Wyjaśnienia treści SWZ(3).docx 2025-12-05 10:21 104 KB
    icon Wyjaśnienia treści SWZ(4).docx 2025-12-10 15:04 108 KB
    icon Ogłoszenie o wyniku 2026/BZP 00196118/01.pdf 2026-04-13 16:43 76 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Kwota na sfinansowanie zamówienia.rtf 2025-12-15 10:15 568 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa