Modernizacja Miejsca Aktywności Lokalnej w Domu Kultury Rembertów

  • Numer postępowania UD-VIII-WZP.271.63.2025
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2025-12-29

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-01-09 10:30
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-01-09 11:00
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-12-10 09:56
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-02-03 10:33

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-12-10 09:56 -
    icon przedmiary.zip 2025-12-10 09:56 1.63 MB
    icon PW TOM I Architektoniczna.pdf 2025-12-10 09:56 28.04 MB
    icon PW TOM II Konstrukcja.pdf 2025-12-10 09:56 6.07 MB
    icon PW TOM III Sanitarna.pdf 2025-12-10 09:56 6.46 MB
    icon PW TOM IV Elektryczna.pdf 2025-12-10 09:56 12.16 MB
    icon STWiORB Roboty budowlane.pdf 2025-12-10 09:56 1.15 MB
    icon STWiORB Roboty elektryczne.pdf 2025-12-10 09:56 373 KB
    icon STWiORB Roboty sanitarne.pdf 2025-12-10 09:56 605 KB
    icon PB TOM I PZT scalony.pdf 2025-12-10 09:56 4.57 MB
    icon PB TOM II PAB scalony.pdf 2025-12-10 09:56 5.25 MB
    icon PB TOM III FORM.PRAW. scalony.pdf 2025-12-10 09:56 14.17 MB
    icon DECYZJA.pdf 2025-12-10 09:56 261 KB
    icon UMOWA.pdf 2025-12-10 09:56 2.05 MB
    icon SWZ 63-WIR.docx 2025-12-10 09:56 183 KB
    icon Ogłoszenie 2025/BZP 00588353/01.pdf 2025-12-10 09:56 120 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Przedmiar Budowlane.ath 2025-12-12 14:41 211 KB
    icon Przedmiar Domki gospodarcze.ath 2025-12-12 14:41 4 KB
    icon Przedmiar Elektryczne.ath 2025-12-12 14:41 102 KB
    icon Przedmiar Sanitarne.ath 2025-12-12 14:41 137 KB
    icon Przedmiar Wycinki drzew.ath 2025-12-12 14:41 6 KB
    icon 63-WIR zmiana.pdf 2025-12-23 09:47 38 KB
    icon 63-WIR zmiana terminu.docx 2025-12-23 09:50 65 KB
    icon 63-WIR.docx 2025-12-29 08:21 65 KB
    icon 63-WIR II.docx 2025-12-29 13:46 66 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Modernizacja Miejsca Aktywności Lokalnej w Domu Kultury Rembertów 2 576 830,81 PLN 2025-12-10 09:56:49

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-01-20 14:56

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-02-03 10:33

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa