„Ustawienie latarni przy ul. Himalajskiej oraz ul. Andyjskiej na terenie Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy”.

  • Numer postępowania UD-I-WZP.271.77.2025.TBA
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-01-12

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-01-19 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-01-19 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-12-18 11:41
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-12-18 11:41 -
    icon SWZ.docx 2025-12-18 11:41 66 KB
    icon załącznik nr 2 do SWZ Formularz Oferty.docx 2025-12-18 11:41 30 KB
    icon załącznik nr 3 do PPU.docx 2025-12-18 11:41 15 KB
    icon załącznik nr 3 do SWZ.docx 2025-12-18 11:41 19 KB
    icon załącznik nr 4 do PPU.doc 2025-12-18 11:41 51 KB
    icon załącznik nr 4 do SWZ.docx 2025-12-18 11:41 19 KB
    icon załącznik nr 5 do PPU.docx 2025-12-18 11:41 73 KB
    icon załącznik nr 5 do SWZ PPU.docx 2025-12-18 11:41 79 KB
    icon załącznik nr 6 do PPU.docx 2025-12-18 11:41 22 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2025-12-18 11:41 138 KB
    icon załącznik nr 1 do SWZ PFU.docx 2025-12-18 11:41 1.64 MB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Pismo 2.TBA Informacja o wizji lokalnej.docx 2025-12-18 11:55 66 KB
    icon Pismo 4.TBA Odpowiedź na pytania.docx 2026-01-14 11:32 78 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2026-01-14 11:35 38 KB
    icon Pismo 5.TBA Zmiana SWZ.docx 2026-01-14 11:35 76 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa