Wykonanie 50 audytów energetycznych lub remontowych dla miejskich budynków wielorodzinnych komunalnych wytypowanych do programu ELENA
- Numer postępowania ZP/JŻE/271/II-200/25
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-12-19 16:12 | - | |||
|
|
SWZ_tryb podstawowy_200_25.docx | 2025-12-19 16:12 | 354 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ_wzór umowy.docx | 2025-12-19 16:12 | 303 KB | ||
|
|
Załącznik 1 do Umowy_OPZ.docx | 2025-12-19 16:12 | 253 KB | ||
|
|
Załącznik 3 do Umowy Wzór protokołu odbioru.docx | 2025-12-19 16:12 | 32 KB | ||
|
|
Załącznik 5 do Umowy Standard prostego języka.pdf | 2025-12-19 16:12 | 74 KB | ||
|
|
Załącznik 6 do Umowy Wytyczne zapewniania dostępności treści.pdf | 2025-12-19 16:12 | 4.44 MB | ||
|
|
Załącznik 7 do Umowy Sygnalisci.docx | 2025-12-19 16:12 | 28 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ_ośw. o niepodleganiu wykluczeniu.docx | 2025-12-19 16:12 | 241 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do SWZ_oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx | 2025-12-19 16:12 | 244 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do SWZ_oświadczenie z art. 117 ust. 4.docx | 2025-12-19 16:12 | 242 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 do SWZ_wykaz audytów.docx | 2025-12-19 16:12 | 241 KB | ||
|
|
Załącznik nr 6 do SWZ_wykazu osób.docx | 2025-12-19 16:12 | 238 KB | ||
|
|
Załącznik nr 7 do SWZ_dane do przygotowania projektu audytu energerycznego_charakterystyka budynku.docx | 2025-12-19 16:12 | 30 KB | ||
|
|
Elewacja front.png | 2025-12-19 16:12 | 3.04 MB | ||
|
|
Elewacja podworko.png | 2025-12-19 16:12 | 4.23 MB | ||
|
|
Parter.png | 2025-12-19 16:12 | 3.83 MB | ||
|
|
pietro 1.png | 2025-12-19 16:12 | 3.62 MB | ||
|
|
Pietro 2.png | 2025-12-19 16:12 | 3.63 MB | ||
|
|
Piwnica.png | 2025-12-19 16:12 | 27 KB | ||
|
|
Przegrody_zestawienie.xls | 2025-12-19 16:12 | 66 KB | ||
|
|
2025.12.19_ogloszenie o zamówieniu.pdf | 2025-12-19 16:12 | 90 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
2026.01.08_pismo_wyjaśnienie treści SWZ_1.docx | 2026-01-08 13:52 | 302 KB | ||
|
|
2026.01.08_pismo_wyjaśnienie treści SWZ_1.pdf | 2026-01-08 13:52 | 266 KB | ||
|
|
1 pietro akt 13_01_2026.png | 2026-01-15 13:25 | 3.31 MB | ||
|
|
1 pietro strefy.png | 2026-01-15 13:24 | 2.77 MB | ||
|
|
2 pietro akt 13_01_2026.png | 2026-01-15 13:24 | 3.32 MB | ||
|
|
2 pietro strefy.png | 2026-01-15 13:24 | 2.76 MB | ||
|
|
2026.01.14_pismo_zmiana terminu_wyjaśnienie treści SWZ_2.docx | 2026-01-15 13:24 | 304 KB | ||
|
|
2026.01.14_pismo_zmiana terminu_wyjaśnienie treści SWZ_2.pdf | 2026-01-15 13:24 | 276 KB | ||
|
|
parter akt 13_01_2026.png | 2026-01-15 13:24 | 3.19 MB | ||
|
|
parter strefy.png | 2026-01-15 13:24 | 2.82 MB | ||
|
|
Przekroj.png | 2026-01-15 13:24 | 3.57 MB | ||
|
|
2026.01.15_ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf | 2026-01-15 13:24 | 38 KB | ||
|
|
1 pietro akt 18_01_2026.png | 2026-01-19 14:40 | 3.29 MB | ||
|
|
1 pietro strefy 18012026.png | 2026-01-19 14:40 | 2.81 MB | ||
|
|
2 pietro akt 18_01_2026.png | 2026-01-19 14:40 | 3.30 MB | ||
|
|
2 pietro strefy 18012026.png | 2026-01-19 14:40 | 2.81 MB | ||
|
|
2026.01.19_pismo_wyjaśnienia treści SWZ_3.docx | 2026-01-19 14:40 | 1.43 MB | ||
|
|
2026.01.19_pismo_wyjaśnienia treści SWZ_3.pdf | 2026-01-19 14:40 | 273 KB | ||
|
|
parter akt 18012026.png | 2026-01-19 14:40 | 3.16 MB | ||
|
|
parter strefy 18012026.png | 2026-01-19 14:40 | 2.86 MB | ||
|
|
2026.01.20_ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf | 2026-01-20 15:43 | 38 KB | ||
|
|
2026.01.20_pismo_zmiana treści SWZ_4.docx | 2026-01-20 15:44 | 316 KB | ||
|
|
2026.01.20_pismo_zmiana treści SWZ_4.pdf | 2026-01-20 15:44 | 125 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ_wzór umowy_aktualizacja 20.01.2026 r..docx | 2026-01-20 15:44 | 309 KB | ||
|
|
2026.01.22_pismo_wyjaśnienie i zmiana treści SWZ_5.docx | 2026-01-22 16:07 | 304 KB | ||
|
|
Zmieniony Załącznik nr 7 do SWZ_dane do przygotowania projektu audytu energerycznego_charakterystyka budynku.docx | 2026-01-22 16:07 | 33 KB | ||
|
|
2026.01.22_Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf | 2026-01-22 16:07 | 38 KB | ||
|
|
2026.01.26_pismo_wyjaśnienie treści WZ_6.pdf | 2026-01-26 14:11 | 131 KB | ||
|
|
Załącznik nr 7 do SWZ_dane do przygotowania projektu audytu energerycznego_charakterystyka budynku_akt 26.01.2026 r..docx | 2026-01-26 14:11 | 33 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Wykonanie 50 audytów energetycznych lub remontowych dla miejskich budynków wielorodzinnych komunalnych wytypowanych do programu ELENA | 382 200,00 PLN | 2026-01-28 11:08:05 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2026-01-28 11:27 | 21 KB |
