Przygotowanie, opracowanie merytoryczne, realizacja i montaż filmu instruktażowego w zakresie ochrony ludności i obrony cywilnej.

  • Numer postępowania ZP/SW/271/II-210/25
  • Typ postępowania Usługi społeczne krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-01-19

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-01-22 12:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-01-22 12:15
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-12-23 10:55
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-03-27 10:34

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-12-23 10:55 -
    icon Załącznik nr 1 do SWZ_umowa_210.docx 2025-12-23 10:55 59 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ ośw niepodl. wykluczeniu_210.docx 2025-12-23 10:55 26 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ_ośw_warunki_210.docx 2025-12-23 10:55 31 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ_oferta wspólna_210.docx 2025-12-23 10:55 27 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - wykaz usług_210.docx 2025-12-23 10:55 29 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ_Wykaz osób_210.docx 2025-12-23 10:55 32 KB
    icon SWZ_tryb podstawowy_210.docx 2025-12-23 10:55 132 KB
    icon 2025.12.23_Ogłoszenie_zamówienie_210.pdf 2025-12-23 10:55 82 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon 2026.01.13_Wyjaśnienie__SWZ_210.pdf 2026-01-13 12:54 90 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Przygotowanie, opracowanie merytoryczne, realizacja i montaż filmu instruktażowego w zakresie ochrony ludności i obrony cywilnej. 300 000,00 PLN 2026-01-22 12:16:43

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-03-05 08:32

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-03-27 10:33

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa