Opracowanie PFU dla zadania inwestycyjnego pn. „Dostosowanie budynku przy al. Chruściela 1/3 na potrzeby Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
- Numer postępowania UD-VIII-WZP.271.64.2025
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-12-23 12:59 | - | |||
|
|
Zał. nr 1.1 Inwentaryzacja_CH1_3_skan.pdf | 2025-12-23 12:59 | 1.04 MB | ||
|
|
Zał. nr 1.2 Ekspertyza Chruściela 1_3 druk.pdf | 2025-12-23 12:59 | 15.28 MB | ||
|
|
Zał. nr 1.3 Zalecenia konserwatora.pdf | 2025-12-23 12:59 | 167 KB | ||
|
|
Zał. nr 1.4 Opis koncepcji.pdf | 2025-12-23 12:59 | 499 KB | ||
|
|
Zał. nr 1.5 Rysunki.pdf | 2025-12-23 12:59 | 1.05 MB | ||
|
|
Zał. nr 1.6 Wstępny space plan.pdf | 2025-12-23 12:59 | 297 KB | ||
|
|
Zał. nr 1.7 Koncepcja ZT.pdf | 2025-12-23 12:59 | 250 KB | ||
|
|
Umowa.pdf | 2025-12-23 12:59 | 525 KB | ||
|
|
SWZ 64-WIR.docx | 2025-12-23 12:59 | 114 KB | ||
|
|
64-WIR.pdf | 2025-12-23 12:59 | 127 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
64-WIR.docx | 2025-12-31 11:51 | 66 KB | ||
|
|
Ogłoszenie 2026/BZP 00005712/01.pdf | 2026-01-05 14:56 | 38 KB | ||
|
|
64-WIR zmiana terminu.docx | 2026-01-05 14:56 | 66 KB | ||
|
|
64-WIR zmiana II.pdf | 2026-01-08 14:07 | 62 KB | ||
|
|
64-WIR II.docx | 2026-01-08 14:08 | 89 KB | ||
|
|
Umowa - zmiana.pdf | 2026-01-08 14:12 | 584 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Opracowanie PFU dla zadania inwestycyjnego pn. „Dostosowanie budynku przy al. Chruściela 1/3 na potrzeby Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej | 144 730,00 PLN | 2025-12-23 12:59:59 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-02-23 13:47 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-03-04 11:16 |
