„Rozbudowa systemu kontroli dostępu w siedzibach Urzędu” w formule zaprojektuj i wybuduj – numer postępowania 69/ZP/25
- Numer postępowania 69/ZP/25
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-12-30 10:00 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2025-12-30 10:00 | 122 KB | ||
|
|
69_SWZ_.docx | 2025-12-30 10:00 | 89 KB | ||
|
|
Załączniki nr 1-5, 7-9 do SWZ.zip | 2025-12-30 10:00 | 123 KB | ||
|
|
zał nr 6 do SWZ - wzór umowy z PFU.zip | 2025-12-30 10:00 | 4.89 MB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | „Rozbudowa systemu kontroli dostępu w siedzibach Urzędu” w formule zaprojektuj i wybuduj – numer postępowania 69/ZP/25 | 349 999,99 PLN | 2026-01-16 09:33:07 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
2026.01.16_Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2026-01-16 13:53 | 95 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-01-28 11:57 |
