POPRAWA DOSTĘPNOŚCI ARCHITEKTONICZNEJ TRZECH POMIESZCZEŃ TOALET PUBLICZNYCH W BUDYNKU URZĘDU DZIELNICY WESOŁA
- Numer postępowania 50/2025
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-12-30 13:08 | - | |||
|
|
Ogłoszenie 2025/BZP 00627747/01.pdf | 2025-12-30 13:08 | 97 KB | ||
|
|
S W Z Remont toalet.docx | 2025-12-30 13:08 | 123 KB | ||
|
|
Projekt aranżacji.zip | 2025-12-30 13:08 | 4.83 MB | ||
|
|
Projekt wykonawczy.zip | 2025-12-30 13:08 | 2.69 MB | ||
|
|
Przedmiar.zip | 2025-12-30 13:08 | 332 KB | ||
|
|
STWiORB.pdf | 2025-12-30 13:08 | 559 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | POPRAWA DOSTĘPNOŚCI ARCHITEKTONICZNEJ TRZECH POMIESZCZEŃ TOALET PUBLICZNYCH W BUDYNKU URZĘDU DZIELNICY WESOŁA | 241 895,12 PLN | 2026-01-15 11:18:56 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2026-01-15 11:41 | 22 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-01-28 10:53 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-02-09 14:23 |
