Modernizacja pokrycia dachowego sali gimnastycznej wraz z instalacją wentylacyjną w budynku Szkoły Podstawowej nr 379 przy ul. Turmonckiej 2 w Warszawie.
- Numer postępowania P-83/25
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-12-30 14:50 | - | |||
|
|
SWZ z zał. (zip).zip | 2025-12-30 14:50 | 15.06 MB | ||
|
|
dokumentacja (zip).zip | 2025-12-30 14:50 | 22.70 MB | ||
|
|
08de46e0-7b7f-3367-47ec-270001f5e91f (2).pdf | 2025-12-30 14:50 | 111 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wyjasnienia treści SWZ.doc | 2026-01-12 15:32 | 138 KB | ||
|
|
2 Wyjasnienia treści SWZ.doc | 2026-01-13 15:54 | 135 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Modernizacja pokrycia dachowego sali gimnastycznej wraz z instalacją wentylacyjną w budynku Szkoły Podstawowej nr 379 przy ul. Turmonckiej 2 w Warszawie. | 1 608 427,34 PLN | 2026-01-15 10:16:23 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2026-01-15 10:20 | 32 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-02-24 12:52 |
