Remont, konserwacja oraz usuwanie bieżących awarii na drogach gminnych na terenie Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy

  • Numer postępowania UD-XIII-ZZP.271.1.2026.KSZ
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-02-05

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-02-09 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-02-09 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-01-22 14:42
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-03-02 10:44

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-01-22 14:42 -
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00060458/01.pdf 2026-01-22 14:42 122 KB
    icon zał.03 - Formularz oferty.doc 2026-01-22 14:42 94 KB
    icon SWZ+załączniki.zip 2026-01-22 14:42 4.35 MB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf 2026-02-19 15:40 244 KB

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-03-02 10:44

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa