Poprawa efektywności energetycznej budynków Szkoły Podstawowej nr 189 przy ul. Dwóch Mieczy 5 w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy w formule „zaprojektuj i wybuduj”

  • Numer postępowania UD-VIII-WZP.271.1.2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-02-09

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-02-16 10:30
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-02-16 11:00
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-01-23 14:34
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-03-24 13:26

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-01-23 14:34 -
    icon PFU DWOCH MIECZY.pdf 2026-01-23 14:34 12.80 MB
    icon Decyzja WPN-I.6401.799.2025.MDW.pdf 2026-01-23 14:34 1004 KB
    icon UMOWA.pdf 2026-01-23 14:34 1.86 MB
    icon SWZ 1-WIR.docx 2026-01-23 14:34 139 KB
    icon 1-WIR.pdf 2026-01-23 14:34 128 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon 1-WIR.docx 2026-02-03 10:55 76 KB
    icon 1-WIR II.docx 2026-02-04 10:59 78 KB
    icon 1-WIR zmiana.pdf 2026-02-09 12:51 39 KB
    icon 1-WIR III.docx 2026-02-09 12:51 78 KB
    icon 1-WIR IV.docx 2026-02-11 14:18 75 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Poprawa efektywności energetycznej budynków Szkoły Podstawowej nr 189 przy ul. Dwóch Mieczy 5 w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy w formule „zaprojektuj i wybuduj” 5 717 899,14 PLN 2026-01-23 14:35:09

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-03-13 15:06

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-03-24 13:26

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa