Roboty drogowe związane z bieżącym utrzymaniem i remontami ulic o nawierzchni bitumicznej dróg kategorii gminnej będących w zarządzie m.st. Warszawy Dzielnicy Targówek
- Numer postępowania P-2/26
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-01-23 14:57 | - | |||
|
|
ogłosz. o zam. P-2-26.pdf | 2026-01-23 14:57 | 137 KB | ||
|
|
SWZ z zał. P-2-26.zip | 2026-01-23 14:57 | 14.99 MB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Roboty drogowe związane z bieżącym utrzymaniem i remontami ulic o nawierzchni bitumicznej dróg kategorii gminnej będących w zarządzie m.st. Warszawy Dzielnicy Targówek | 14 000 000,00 PLN | 2026-02-18 10:45:57 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - | |
|
zmiana ogłoszenia o zamówieniu | - | ||
|
zmiana SWZ i wyjaśnienia SWZ | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-03-04 15:26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-03-31 12:17 |
