Świadczenie usług cateringowych dla potrzebujących, środowisk senioralnych i najuboższych z terenu Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy polegających na przygotowaniu, dostarczeniu i podawaniu posiłków wielkanocnych dla 1750 osób, podczas uroczystych spotkań okolicznościowych organizowanych na terenie Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy.

  • Numer postępowania UD-III-WZP.271.3.2026.PMA
  • Typ postępowania Usługi społeczne krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Postępowanie unieważnione

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-02-09

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-02-12 09:00  - Postępowanie unieważnione
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-02-12 09:15  - Postępowanie unieważnione
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-02-04 14:27
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-02-19 11:14

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-02-04 14:27 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-02-04 14:27 136 KB
    icon SWZ.docx 2026-02-04 14:27 132 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - Wykaz dokumentów.xlsx 2026-02-04 14:27 25 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy z załącznikami.docx 2026-02-04 14:27 59 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust.1 ustawy - Prawo zamówień publicznych.docx 2026-02-04 14:27 25 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Świadczenie usług cateringowych dla potrzebujących, środowisk senioralnych i najuboższych z terenu Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy polegających na przygotowaniu, dostarczeniu i podawaniu posiłków wielkanocnych dla 1750 osób, podczas uroczystych spotkań okolicznościowych organizowanych na terenie Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy. 92 662,50 PLN 2026-02-12 09:15:28

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-02-13 15:12

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa