Świadczenie usług cateringowych dla potrzebujących, środowisk senioralnych i najuboższych z terenu Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy polegających na przygotowaniu, dostarczeniu i podawaniu posiłków wielkanocnych dla 1750 osób, podczas uroczystych spotkań okolicznościowych organizowanych na terenie Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy.
- Numer postępowania UD-III-WZP.271.3.2026.PMA
- Typ postępowania Usługi społeczne krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-02-04 14:27 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-02-04 14:27 | 136 KB | ||
|
|
SWZ.docx | 2026-02-04 14:27 | 132 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ - Wykaz dokumentów.xlsx | 2026-02-04 14:27 | 25 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy z załącznikami.docx | 2026-02-04 14:27 | 59 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust.1 ustawy - Prawo zamówień publicznych.docx | 2026-02-04 14:27 | 25 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Świadczenie usług cateringowych dla potrzebujących, środowisk senioralnych i najuboższych z terenu Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy polegających na przygotowaniu, dostarczeniu i podawaniu posiłków wielkanocnych dla 1750 osób, podczas uroczystych spotkań okolicznościowych organizowanych na terenie Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy. | 92 662,50 PLN | 2026-02-12 09:15:28 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2026-02-12 09:25 | 98 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-02-13 15:12 |
