Budowa przedszkola z funkcjami kultury przy ul. Lebiodowej w Warszawie
- Numer postępowania UD-XIII-ZZP.271.6.2026.ARY
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-02-06 14:27 | - | |||
|
|
Ogłoszenie 2026/BZP 00100047/01.pdf | 2026-02-06 14:27 | 128 KB | ||
|
|
SWZ + załączniki.zip | 2026-02-06 14:27 | 370.64 MB | ||
|
|
zał.03 - Formularz oferty.doc | 2026-02-06 14:27 | 110 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
KOMUNIKAT 1 - pytania i odpowiedzi.zip | 2026-02-13 12:21 | 214.37 MB | ||
|
|
KOMUNIKAT 2 - Pytania i odpowiedzi, zmiana terminów.zip | 2026-02-24 15:34 | 46.05 MB | ||
|
|
Ogłoszenie 2026/BZP 00126674/01.pdf | 2026-02-24 15:34 | 38 KB | ||
|
|
KOMUNIKAT 3 - pytania i odpowiedzi, zmiana term..zip | 2026-02-27 08:37 | 735 KB | ||
|
|
Ogłoszenie 2026/BZP 00131408/01.pdf | 2026-02-27 08:37 | 38 KB | ||
|
|
KOMUNIKAT 4 - pytania i odpowiedzi.pdf | 2026-02-27 13:21 | 379 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | - | |
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - | |
|
Informacje o wynikach | Informacje o wynikach | - |
