Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń w Urzędzie Dzielnicy Wawer przy ul. Żegańskiej 1 i 1A oraz archiwum przy ul. Włókienniczej 54 w Warszawie w okresie od 01.03.2026 do 30.11.2026

  • Numer postępowania UD-XIII-ZZP.271.7.2026.ARY
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-02-13

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-02-19 09:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-02-19 09:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-02-09 15:13
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-03-13 10:26

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-02-09 15:13 -
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00102797/01.pdf 2026-02-09 15:13 120 KB
    icon SWZ + załączniki.zip 2026-02-09 15:13 4.12 MB
    icon zał.03 - Formularz oferty.doc 2026-02-09 15:13 107 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon KOMUNIKAT 1 - pytania i odpowiedzi.pdf 2026-02-12 10:24 653 KB
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00108157/01.pdf 2026-02-12 10:25 38 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia.pdf 2026-02-19 09:05 166 KB

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-03-13 10:25

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa