Przygotowanie i dostarczenie 2800 paczek żywnościowych, które będą przekazane jako forma wsparcia dla potrzebujących mieszkańców Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy w okresie świąt Wielkanocnych

  • Numer postępowania UD-III-WZP.271.4.2026.MMA
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-02-16

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-02-19 09:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-02-19 09:15
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-02-11 14:23
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-03-19 15:44

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-02-11 14:23 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu 2026_BZP 00107219_01.pdf 2026-02-11 14:23 125 KB
    icon SWZ.docx 2026-02-11 14:23 132 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - Wykaz dokumentów.xlsx 2026-02-11 14:23 23 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.docx 2026-02-11 14:23 47 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust.1 ustawy - Prawo zamówień publicznych.docx 2026-02-11 14:23 27 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.docx 2026-02-11 14:23 22 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Przygotowanie i dostarczenie 2800 paczek żywnościowych, które będą przekazane jako forma wsparcia dla potrzebujących mieszkańców Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy w okresie świąt Wielkanocnych 354 405,33 PLN 2026-02-19 09:16:00

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-02-23 15:23

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa