Nasadzenie materiału roślinnego w ramach realizacji projektów z budżetu obywatelskiego „Zielone Bemowo – rośliny pyłko i nektarodajne”.

  • Numer postępowania UD-I-WZP.271.5.2026.TBA
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-03-05

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-19 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-19 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-02-17 10:13
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-02-17 10:13 -
    icon Formularz cenowy - rosliny pyłkodajne.xlsx 2026-02-17 10:13 12 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-02-17 10:13 204 KB
    icon SWZ.docx 2026-02-17 10:13 81 KB
    icon załącznik nr 1 do OPZ Standardy jakościowe.docx 2026-02-17 10:13 47 KB
    icon załącznik nr 1 do SWZ OPZ.docx 2026-02-17 10:13 463 KB
    icon załącznik nr 3 do SWZ JEDZ.zip 2026-02-17 10:13 79 KB
    icon załącznik nr 4 do SWZ.docx 2026-02-17 10:13 18 KB
    icon załącznik nr 5 do SWZ.docx 2026-02-17 10:13 23 KB
    icon załącznik nr 6 do SWZ PPU.docx 2026-02-17 10:13 63 KB
    icon załącznik nr 7 do SWZ.docx 2026-02-17 10:13 19 KB
    icon załącznik nr 8 do SWZ.docx 2026-02-17 10:13 20 KB
    icon załącznik nr 2 do SWZ Formularz oferty.docx 2026-02-17 10:13 32 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Pismo 3.MSU.docx 2026-02-27 15:19 78 KB
    icon Załącznik nr 1 do Formularza oferty_Zaktualizowany Formularz cenowy.xlsx 2026-02-27 15:19 12 KB
    icon Załącznik nr 2 do OPZ_Lokalizacje pyłki.docx 2026-02-27 15:19 5.40 MB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Kwota na sfinansowanie zamówienia.docx 2026-02-17 10:17 67 KB

    Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia 2026-05-18 10:21

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa