Przedmiotem zamówienia jest modernizacja izolacji całego budynku w celu zmniejszenia zużycia energii cieplnej i elektrycznej w Przedszkolu nr 420 Nasza Bajka ul. Św. Urszuli Ledóchowskiej 8

  • Numer postępowania 2/WR/2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-03-05

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-09 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-09 10:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-02-18 12:53
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-06-05 09:56

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-02-18 12:53 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu 2026_BZP 00117229_01.pdf 2026-02-18 12:53 166 KB
    icon 02_WIR_2026_z_załącznikami.pdf 2026-02-18 12:53 1.89 MB
    icon Formularz ofertowy - część nr 1.docx 2026-02-18 12:53 21 KB
    icon Formularz ofertowy - część nr 2.docx 2026-02-18 12:53 21 KB
    icon Formularz ofertowy - część nr 3.docx 2026-02-18 12:53 21 KB
    icon Załączniki - wersja edytowalna.docx 2026-02-18 12:53 86 KB
    icon Załacznik_nr_11_do_SWZ_dok_przedmiotu_zamówienia.zip 2026-02-18 12:53 18.03 MB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Wyjaśnienie_SWZ_04_03_2026.pdf 2026-03-04 14:10 315 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa