Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: "Termomodernizacja Przedszkola nr 237 przy ul. Tyszkiewicza 33 ” – numer postępowania: 6/ZP/26
- Numer postępowania 6/ZP/26
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-02-18 14:33 | - | |||
|
|
2026.02.18_Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-02-18 14:33 | 113 KB | ||
|
|
6_SWZ.docx | 2026-02-18 14:33 | 88 KB | ||
|
|
Załaczniki nr 1-5, 7-9 do SWZ.zip | 2026-02-18 14:33 | 123 KB | ||
|
|
zał nr 6 do SWZ - wzór umowy.pdf | 2026-02-18 14:33 | 1.16 MB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wyjaśnienia i zmiana SWZ.docx | 2026-02-20 14:17 | 87 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: "Termomodernizacja Przedszkola nr 237 przy ul. Tyszkiewicza 33 ” – numer postępowania: 6/ZP/26 | 79 238,73 PLN | 2026-02-27 09:30:37 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
2026.02.27_Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2026-02-27 12:17 | 110 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-04-02 14:43 |
