Opracowanie dokumentacji projektowej budowlano – wykonawczej przebudowy ulicy Rogowskiej na odcinku od ul. św. Wincentego do ul. Horodelskiej wraz z odwodnieniem i oświetleniem w Warszawie.
- Numer postępowania P-5/26
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-02-19 13:15 | - | |||
|
|
SWZ z zal.zip | 2026-02-19 13:15 | 1.23 MB | ||
|
|
08de6f9b-2f0c-0bca-c48f-610001eb20de (3).pdf | 2026-02-19 13:15 | 102 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Opracowanie dokumentacji projektowej budowlano – wykonawczej przebudowy ulicy Rogowskiej na odcinku od ul. św. Wincentego do ul. Horodelskiej wraz z odwodnieniem i oświetleniem w Warszawie. | 220 000,00 PLN | 2026-02-27 10:16:44 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | 2026-02-27 10:22 | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-03-24 11:05 |
