ROBOTY ZWIĄZANE Z REMONTAMI OZNAKOWANIA DROGOWEGO WRAZ Z URZĄDZENIAMI BEZPIECZEŃSTWA RUCHU NA DROGACH GMINNYCH W DZIELNICY WESOŁA m.st. WARSZAWY

  • Numer postępowania 3/2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-03-06

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-10 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-10 11:00
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-02-20 10:48
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-04-13 12:00

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-02-20 10:48 -
    icon 3-2026 ogłoszenie.pdf 2026-02-20 10:48 99 KB
    icon 3-2026 SWZ Remonty oznakowania drogowego.docx 2026-02-20 10:48 154 KB
    icon 02. Specyfikacja techniczna na progi zwalniajace.pdf 2026-02-20 10:48 600 KB
    icon 03. Przedmiar robót.pdf 2026-02-20 10:48 244 KB
    icon 04. Słupek U-12c Warszawski.pdf 2026-02-20 10:48 3.25 MB
    icon 05. Wygrodzenia U-12A.zip 2026-02-20 10:48 797 KB
    icon 01. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.pdf 2026-02-20 10:48 394 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 ROBOTY ZWIĄZANE Z REMONTAMI OZNAKOWANIA DROGOWEGO WRAZ Z URZĄDZENIAMI BEZPIECZEŃSTWA RUCHU NA DROGACH GMINNYCH W DZIELNICY WESOŁA m.st. WARSZAWY 304 767,01 PLN 2026-03-10 10:03:45

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-03-20 12:20

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-04-13 12:00

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa