Remont pokrycia dachowego wraz z obróbkami blacharskimi na budynku Zespołu Szkół nr 22 przy ul. Konopczyńskiego 4 w Warszawie (numer postępowania UD-IX-ZP-4-2026)

  • Numer postępowania UD-IX-ZP-4-2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-03-09

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-13 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-13 11:00
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-02-20 15:13
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-04-10 13:54

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-02-20 15:13 -
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00122120/01.pdf Ogłoszenie o zamówieniu 2026-02-20 15:13 85 KB
    icon ZP-4-2026_SWZ.docx Specyfikacja Warunków Zamówienia 2026-02-20 15:13 51 KB
    icon ZP-4-2026_Zał-1-Oświadczenie dot. przesłanek wykluczenia.docx Załącznik nr 1 do SWZ - Oświadczenie dot. przesłanek wykluczenia 2026-02-20 15:13 31 KB
    icon ZP-4-2026_Zał-2-Opis przedmiotu zamówienia.doc Załącznik nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia 2026-02-20 15:13 74 KB
    icon ZP-4-2026_Zał-3-Projekt umowy.doc Załącznik nr 3 do SWZ - Projekt umowy 2026-02-20 15:13 246 KB
    icon ZP-4-2026_Zał-4-STWiOR (1).zip Załącznik nr 4 do SWZ - STWiOR 2026-02-20 15:13 15.83 MB
    icon ZP-4-2026_Zał-5-Rysunki.zip Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa 2026-02-20 15:13 9.23 MB
    icon ZP-4-2026_Zał-6-Opis_Przedmiar.zip Załącznik nr 6 do SWZ - Dokumentacja projektowa 2026-02-20 15:13 4.13 MB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Remont pokrycia dachowego wraz z obróbkami blacharskimi na budynku Zespołu Szkół nr 22 przy ul. Konopczyńskiego 4 w Warszawie (numer postępowania UD-IX-ZP-4-2026) 542 694,57 PLN 2026-03-13 10:28:51

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.rtf 2026-03-13 12:26 118 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-03-26 12:29

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-04-10 13:54

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa