Modernizacja Szkoły Podstawowej Nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich przy ul. Szegedyńskiej 11
- Numer postępowania UD-III-WZP.271.8.2026.AGO
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-02-27 15:46 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-02-27 15:46 | 151 KB | ||
|
|
SWZ.docx | 2026-02-27 15:46 | 144 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ - Wykaz dokumentów..xlsx | 2026-02-27 15:46 | 27 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1A do SWZ - Uszczegółowienie formularza ofertowego.docx | 2026-02-27 15:46 | 37 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.docx | 2026-02-27 15:46 | 96 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust.1 ustawy - Prawo zamówień publicznych.docx | 2026-02-27 15:46 | 28 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie z art. 117 ust.4 ustawy - Prawo zamówień publicznych.docx | 2026-02-27 15:46 | 26 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx | 2026-02-27 15:46 | 32 KB | ||
|
|
Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.docx | 2026-02-27 15:46 | 25 KB | ||
|
|
Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz osób.docx | 2026-02-27 15:46 | 34 KB | ||
|
|
Załącznik nr 8 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx | 2026-02-27 15:46 | 31 KB | ||
|
|
Załącznik nr 9 do SWZ - Program Funkcjonalno-Użytkowy.zip | 2026-02-27 15:46 | 17.37 MB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wyjasnienia treści SWZ.doc | 2026-03-17 13:19 | 186 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Modernizacja Szkoły Podstawowej Nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich przy ul. Szegedyńskiej 11 | 5 239 397,13 PLN | 2026-03-19 10:15:13 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert - 2026-03-19T101652.144.rtf | 2026-03-19 10:25 | 116 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-04-10 14:26 |
