BUDOWA KANALIZACJI DESZCZOWEJ W UL. SARENKI NA ODCINKU OD STUDNI D1-D8 WRAZ Z ODCINKIEM D5-D7 W DZIELNICY WESOŁA M.ST. WARSZAWY

  • Numer postępowania 7/2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-03-19

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-14 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-14 11:00
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-03-04 10:51
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-05-07 13:56

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-03-04 10:51 -
    icon Dokumentacja.zip 2026-03-04 10:51 9.61 MB
    icon 7-2026 ogłoszenie.pdf 2026-03-04 10:51 94 KB
    icon SWZ Budowa kanalizacji deszczowej w ul. Sarenki.docx 2026-03-04 10:51 146 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon 7-2026 zmiana ogłoszenia 2.pdf 2026-03-23 09:07 43 KB
    icon 7-2026 ZMIANA terminu składania ofert.doc 2026-03-23 09:21 104 KB
    icon 7-2026 ZMIANA OPZ, dokumentacji.doc 2026-03-30 11:10 103 KB
    icon Uzupełnienie - zmiana.zip 2026-03-30 11:10 13.56 MB

    Pytania i odpowiedzi

    Nazwa Data udzielenia odpowiedzi
    Odpowiedzi na pytania 2026-03-16 13:09

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 BUDOWA KANALIZACJI DESZCZOWEJ W UL. SARENKI NA ODCINKU OD STUDNI D1-D8 WRAZ Z ODCINKIEM D5-D7 W DZIELNICY WESOŁA M.ST. WARSZAWY 742 238,94 PLN 2026-04-14 10:31:31

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-04-24 12:02

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-05-07 13:56

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa