BUDOWA KANALIZACJI DESZCZOWEJ W UL. SARENKI NA ODCINKU OD STUDNI D1-D8 WRAZ Z ODCINKIEM D5-D7 W DZIELNICY WESOŁA M.ST. WARSZAWY
- Numer postępowania 7/2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-03-04 10:51 | - | |||
|
|
Dokumentacja.zip | 2026-03-04 10:51 | 9.61 MB | ||
|
|
7-2026 ogłoszenie.pdf | 2026-03-04 10:51 | 94 KB | ||
|
|
SWZ Budowa kanalizacji deszczowej w ul. Sarenki.docx | 2026-03-04 10:51 | 146 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
7-2026 zmiana ogłoszenia 2.pdf | 2026-03-23 09:07 | 43 KB | ||
|
|
7-2026 ZMIANA terminu składania ofert.doc | 2026-03-23 09:21 | 104 KB | ||
|
|
7-2026 ZMIANA OPZ, dokumentacji.doc | 2026-03-30 11:10 | 103 KB | ||
|
|
Uzupełnienie - zmiana.zip | 2026-03-30 11:10 | 13.56 MB |
Pytania i odpowiedzi
| Nazwa | Data udzielenia odpowiedzi |
|---|---|
| Odpowiedzi na pytania | 2026-03-16 13:09 |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | BUDOWA KANALIZACJI DESZCZOWEJ W UL. SARENKI NA ODCINKU OD STUDNI D1-D8 WRAZ Z ODCINKIEM D5-D7 W DZIELNICY WESOŁA M.ST. WARSZAWY | 742 238,94 PLN | 2026-04-14 10:31:31 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert w post. 7-2026.doc | 2026-04-14 11:11 | 85 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-04-24 12:02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-05-07 13:56 |
