BUDOWA ULICY FORSYCJI W DZIELNICY WESOŁA m.st. WARSZAWY
- Numer postępowania 6/2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-03-04 12:07 | - | |||
|
|
Ogłoszenie 2026/BZP 00139053/01.pdf | 2026-03-04 12:07 | 96 KB | ||
|
|
S W Z Budowa ul. Forsycji.docx | 2026-03-04 12:07 | 145 KB | ||
|
|
Proj techniczny i wykonawczy dla ulicy Forsycji .pdf | 2026-03-04 12:07 | 120.64 MB | ||
|
|
STWiORB.pdf | 2026-03-04 12:07 | 2.87 MB | ||
|
|
Instrukcja wprowadzania oznakowania wizerunkowego inwestycji miejskich o szczególnej uciążliwości dla mieszkańców.pdf | 2026-03-04 12:07 | 1.46 MB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | BUDOWA ULICY FORSYCJI W DZIELNICY WESOŁA m.st. WARSZAWY | 1 754 219,75 PLN | 2026-03-20 10:52:06 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2026-03-20 11:25 | 20 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-04-09 11:34 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-05-07 09:06 |
