Remont elewacji i izolacji fundamentów w Zespole Szkół Gastronomicznych przy ul. Poznańskiej 6/8 w Warszawie (numer postępowania UD-IX-ZP-3-2026)

  • Numer postępowania UD-IX-ZP-3-2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-03-16

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-31 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-31 11:00
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-03-04 12:35
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-05-06 13:47

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-03-04 12:35 -
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00139200/01.pdf Ogłoszenie o zamówieniu 2026-03-04 12:35 83 KB
    icon ZP-3-2026_SWZ.docx Specyfikacja Warunków Zamówienia 2026-03-04 12:35 51 KB
    icon ZP-3-2026_Zał_1_Oświadczenie dot. przesłanek wykluczenia.docx Załącznik Nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia 2026-03-04 12:35 31 KB
    icon ZP-3-2026_Zał_2_OPZ.doc Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia 2026-03-04 12:35 159 KB
    icon ZP-3-2026_Zał_3_Projekt umowy.doc Załącznik Nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia 2026-03-04 12:35 355 KB
    icon ZP-3-2026_Zał_4_Dokumentacja projektowa.zip Załącznik Nr 4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia 2026-03-04 12:35 43.59 MB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon ZP-3-2026_Zał_1_do umowy - po zmianach.doc 2026-03-11 12:42 181 KB
    icon ZP-3-2026_Zał_2_OPZ - po zmianach.doc 2026-03-11 12:42 197 KB
    icon ZP-3-2026_Zmiana_SWZ_1.docx 2026-03-11 12:42 32 KB
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00150058/01.pdf 2026-03-11 12:42 39 KB
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00162443/01.pdf Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia (2) 2026-03-19 12:08 39 KB
    icon ZP-3-2026_Zmiana_SWZ_2.docx Odpowiedzi na pytania oraz zmiana treści Specyfikacji Warunków Zamówienia (2) 2026-03-19 12:08 39 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Remont elewacji i izolacji fundamentów w Zespole Szkół Gastronomicznych przy ul. Poznańskiej 6/8 w Warszawie (numer postępowania UD-IX-ZP-3-2026) 6 437 220,41 PLN 2026-03-31 10:24:34

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon ZP-3-2026_Informacja z otwarcia ofert.docx 2026-03-31 13:11 37 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-04-16 13:44

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-05-06 13:46

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa