Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 336 przy ul. Małcużyńskiego 4 – modernizacja dachu i schodów zewnętrznych.

  • Numer postępowania 14/WZP/2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-03-19

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-26 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-26 10:15
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-03-05 14:27
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-05-18 14:31

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-03-05 14:27 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-03-05 14:27 89 KB
    icon SWZ_14.docx 2026-03-05 14:27 110 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ustawy Pzp.docx 2026-03-05 14:27 26 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ- PPU.docx 2026-03-05 14:27 101 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - wykaz robót budowlanych.docx 2026-03-05 14:27 31 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - wykaz osób.docx 2026-03-05 14:27 31 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja techniczna- OPZ.zip 2026-03-05 14:27 3.59 MB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx 2026-03-05 14:27 23 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2026-03-11 15:01 38 KB
    icon Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ.pdf 2026-03-11 15:01 750 KB
    icon zaktualizowany Załącznik nr 5 do SWZ-Dokumentacja techniczna-OPZ.zip 2026-03-11 15:01 3.91 MB
    icon Wyjaśnienia treści SWZ.pdf 2026-03-19 14:12 558 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2026-03-20 14:41 38 KB
    icon Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ.pdf 2026-03-20 14:41 637 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2026-03-24 13:55 38 KB
    icon Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ.pdf 2026-03-24 13:55 661 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 336 przy ul. Małcużyńskiego 4 – modernizacja dachu i schodów zewnętrznych. 1 702 684,67 PLN 2026-03-26 10:01:11

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-04-17 14:08

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-05-18 14:31

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa