Odbetonowanie fragmentów chodników i narożników oraz nasadzenia krzewów, bylin i kwiatów w Miasteczku Wilanów

  • Numer postępowania 7/WOŚ/2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    Postępowanie unieważnione

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-03-13

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-18 10:00  - Postępowanie unieważnione
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-18 10:15  - Postępowanie unieważnione
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-03-06 10:44
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-03-26 09:54

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-03-06 10:44 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-03-06 10:44 118 KB
    icon SWZ_07_WOŚ_2026.pdf 2026-03-06 10:44 962 KB
    icon Załaczniki_do_SWZ_wersja_edytowalna.docx 2026-03-06 10:44 299 KB
    icon Formularz_ofertowy.docx 2026-03-06 10:44 20 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Ogłoszenie o zmianie Ogłoszenia o zamówieniu.pdf 2026-03-13 14:49 38 KB
    icon Zmiana_wyjaśnienie_SWZ_13_03_2026.pdf 2026-03-13 14:49 289 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.pdf 2026-03-18 14:20 192 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa