Wykonywanie prac porządkowych w zakresie stałego utrzymania czystości budynku oraz terenu zewnętrznego Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy ul. L. Kondratowicza 20 i ul. św. Wincentego 87

  • Numer postępowania P-11/26
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-03-12

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-16 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-16 10:30
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-03-06 14:08
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-05-12 08:31

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-03-06 14:08 -
    icon ogłosz. o zam. P-11-26.pdf 2026-03-06 14:08 110 KB
    icon SWZ z zał. P-11-26.zip 2026-03-06 14:08 304 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Wykonywanie prac porządkowych w zakresie stałego utrzymania czystości budynku oraz terenu zewnętrznego Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy ul. L. Kondratowicza 20 i ul. św. Wincentego 87 945 500,00 PLN 2026-03-16 10:30:10

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon wyj. SWZ P-11-26.doc 2026-03-12 12:35 111 KB
    icon wyj. SWZ 2 P-11-26.doc 2026-03-12 14:09 93 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-04-09 14:03

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-05-12 08:31

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa