Druk m.in. plakatów, ulotek promocyjnych, broszur i folderów okolicznościowych, zaproszeń na wydarzenia realizowane przez Dzielnicę Bielany w 2026 roku
- Numer postępowania UD-III-WZP.271.10.2026.MMA
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-03-09 15:50 | - | |||
|
|
Ogłoszenie 2026/BZP 00146449/01.pdf | 2026-03-09 15:50 | 128 KB | ||
|
|
SWZ.docx | 2026-03-09 15:50 | 138 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ - Wykaz dokumentów.xlsx | 2026-03-09 15:50 | 23 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.docx | 2026-03-09 15:50 | 54 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust.1 ustawy - Prawo zamówień publicznych.docx | 2026-03-09 15:50 | 29 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do SWZ - Formularz cenowy.xlsx | 2026-03-09 15:50 | 26 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Druk m.in. plakatów, ulotek promocyjnych, broszur i folderów okolicznościowych, zaproszeń na wydarzenia realizowane przez Dzielnicę Bielany w 2026 roku | 82 057,61 PLN | 2026-03-17 09:15:44 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2026-03-17 09:35 | 107 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-04-15 15:31 |
