Przebudowa instalacji wodociągowej przeciwpożarowej wraz z przebudową pomieszczenia technicznego – hydroforni w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Orłów Piastowskich 47 w Warszawie.

  • Numer postępowania UD-XI-WZP.271.5.2026.IMA
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-03-23

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-27 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-27 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-03-10 11:59
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-05-08 13:11

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-03-10 11:59 -
    icon SWZ 5 2026.docx 2026-03-10 11:59 97 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ_OPZ.docx 2026-03-10 11:59 28 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ_umowa.doc 2026-03-10 11:59 239 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ oswiadczenie wykluczenie 5 2026.docx 2026-03-10 11:59 27 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ oswiadczenie o warunkach 5 2026.docx 2026-03-10 11:59 28 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ zobowiazanie podmiotu 5 2026.docx 2026-03-10 11:59 26 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ oswiadczenie wspolnie ubiegajacych sie 4 2026.docx 2026-03-10 11:59 25 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ wykaz robót 5 2026.docx 2026-03-10 11:59 30 KB
    icon Załącznik nr 9 do SWZ wykaz osob 5 2026.docx 2026-03-10 11:59 21 KB
    icon Załącznik nr 1.1) do OPZ_projekt wykonawczy b. elektryczna.zip 2026-03-10 11:59 12.75 MB
    icon Załącznik nr 1.2) do OPZ_projekt wykonawczy b. sanitarna.zip 2026-03-10 11:59 27.95 MB
    icon Załącznik nr 1.3) do OPZ_STWIORB b. elektryczna.pdf 2026-03-10 11:59 303 KB
    icon Załącznik nr 1.4) do OPZ_STWIORB b. sanitarna.pdf 2026-03-10 11:59 282 KB
    icon Załącznik nr 1.5) do OPZ_przedmiar b. elektryczna.zip 2026-03-10 11:59 140 KB
    icon Załącznik nr 1.6) do OPZ_przedmiar b. sanitarna.zip 2026-03-10 11:59 58 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ formularz oferty 5 2026.docx 2026-03-10 11:59 32 KB
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00147565/01.pdf 2026-03-10 11:59 115 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Wyjaśnienia treści SWZ(1).docx 2026-03-20 10:32 65 KB
    icon Ogłoszenie o wyniku 2026/BZP 00235535/01.pdf 2026-05-08 13:10 68 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Wybór oferty najkorzystniejszej.doc 2026-04-16 15:30 76 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa