Kompleksowa obsługa edytorska z dostępnością cyfrową czasopisma „Kurier Wawerski”

  • Numer postępowania UD-XIII-ZZP.271.14.2026.KSZ
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-03-19

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-23 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-23 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-03-11 12:55
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-04-15 11:03

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-03-11 12:55 -
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00150152/01.pdf 2026-03-11 12:55 117 KB
    icon zał.03 - Formularz oferty.doc 2026-03-11 12:55 89 KB
    icon SWZ+załączniki.zip 2026-03-11 12:55 8.70 MB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-04-02 09:45

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa