Modernizacja systemu ogrzewania budynku Przedszkola nr 376 przy ul. Admiralskiej 17
- Numer postępowania UD-VIII-WZP.271.5.2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-03-12 08:58 | - | |||
|
|
Projekt budowlany.zip | 2026-03-12 08:58 | 13.53 MB | ||
|
|
Projekt robót geologicznych.zip | 2026-03-12 08:58 | 18.02 MB | ||
|
|
Projekt sanitarny.zip | 2026-03-12 08:58 | 6.02 MB | ||
|
|
Projekt wentylacji.zip | 2026-03-12 08:58 | 22.68 MB | ||
|
|
STWiOR.pdf | 2026-03-12 08:58 | 754 KB | ||
|
|
Umowa.pdf | 2026-03-12 08:58 | 1.51 MB | ||
|
|
SWZ 5-WIR.docx | 2026-03-12 08:58 | 120 KB | ||
|
|
5-WIR.pdf | 2026-03-12 08:58 | 125 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
5-WIR.docx | 2026-03-17 10:19 | 75 KB | ||
|
|
RYS_IS_.zip | 2026-03-17 10:19 | 2.05 MB | ||
|
|
RYS_WENT.zip | 2026-03-17 10:19 | 4.36 MB | ||
|
|
5-WIR zmiana.pdf | 2026-03-25 14:27 | 38 KB | ||
|
|
5-WIR zmiana terminu.docx | 2026-03-25 14:28 | 79 KB | ||
|
|
5-WIR zmiana II.pdf | 2026-04-01 15:42 | 38 KB | ||
|
|
5-WIR zmiana terminu II.docx | 2026-04-01 15:44 | 79 KB | ||
|
|
5-WIR zmiana III.pdf | 2026-04-10 14:21 | 41 KB | ||
|
|
Projektowane postanowienia umowy.pdf | 2026-04-10 14:23 | 1.51 MB | ||
|
|
5-WIR zmiana terminu III.docx | 2026-04-10 14:23 | 79 KB | ||
|
|
elektryka uzupełnienie.pdf | 2026-04-15 14:12 | 3.57 MB | ||
|
|
PT_WENT_Admiralska _DRUK-popr.pdf | 2026-04-15 14:12 | 1.40 MB | ||
|
|
RYS_IS_S-5_popr.pdf | 2026-04-15 14:12 | 601 KB | ||
|
|
RYS_IS_S-6_popr.pdf | 2026-04-15 14:12 | 375 KB | ||
|
|
RYS_WEN-01-00_popr.pdf | 2026-04-15 14:12 | 3.47 MB | ||
|
|
5-WIR II.docx | 2026-04-15 14:12 | 87 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Modernizacja systemu ogrzewania budynku Przedszkola nr 376 przy ul. Admiralskiej 17 | 2 860 870,06 PLN | 2026-03-12 08:59:03 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-05-29 09:58 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-06-10 12:38 |
