Modernizacja Instalacji Automatyki i Systemu BMS w budynkach Urzędu Dzielnicy Wilanów przy ul. F. Klimczaka 2 i 4

  • Numer postępowania 6/WAG/2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-03-23

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-27 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-27 10:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-03-12 13:42
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-04-29 10:48

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-03-12 13:42 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu 12.03.2026.pdf 2026-03-12 13:42 125 KB
    icon SWZ_06_WAG_2026.pdf 2026-03-12 13:42 1.01 MB
    icon Formularz ofertowy.docx 2026-03-12 13:42 23 KB
    icon Załączniki_wersja edytowalna.docx 2026-03-12 13:42 45 KB
    icon Zał_11_przedmiar robót.pdf 2026-03-12 13:42 819 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.pdf 2026-03-27 12:01 206 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa