Bieżąca konserwacja oznakowania poziomego na drogach gminnych na terenie Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy

  • Numer postępowania UD-XIII-ZZP.271.15.2026.KSZ
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-03-26

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-30 09:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-30 09:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-03-12 14:20
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-04-22 13:04

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-03-12 14:20 -
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00152837/01.pdf 2026-03-12 14:20 119 KB
    icon zał.03 - Formularz oferty.doc 2026-03-12 14:20 97 KB
    icon SWZ+załączniki.zip 2026-03-12 14:20 2.60 MB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-04-22 13:04

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa