Noc Muzeów 2026 – kompleksowa organizacja stoiska wizerunkowo-informacyjnego m.st. Warszawy
- Numer postępowania ZP/AB/271/II-33/26
- Typ postępowania Usługi społeczne krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-03-16 13:02 | - | |||
|
|
SWZ_33.docx | 2026-03-16 13:02 | 129 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ_Wzór Umowy.docx | 2026-03-16 13:02 | 60 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ - oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.docx | 2026-03-16 13:02 | 27 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie o speł. warunków udziału w post..docx | 2026-03-16 13:02 | 30 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie z art. 117.docx | 2026-03-16 13:02 | 23 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 do SWZ - Wykaz usług.docx | 2026-03-16 13:02 | 25 KB | ||
|
|
Załacznik nr 1 do Umowy_OPZ.docx | 2026-03-16 13:02 | 55 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do OPZ_Brief.docx | 2026-03-16 13:02 | 29 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do OPZ_Projekt wstępny KV.docx | 2026-03-16 13:02 | 1.09 MB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do Umowy_Protokół wzór.docx | 2026-03-16 13:02 | 27 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 do Umowy_Klauzula informacja o obowiązywaniu Procedury zgłoszeń wewnętrznych.docx | 2026-03-16 13:02 | 41 KB | ||
|
|
2026.03.16_Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-03-16 13:02 | 95 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
2026.03.20_Pismo_wyjaśnienie treści SWZ.docx | 2026-03-20 13:33 | 78 KB | ||
|
|
2026.03.20_Pismo_wyjaśnienie treści SWZ.pdf | 2026-03-20 13:33 | 1.00 MB | ||
|
|
2026.03.24_pismo odpowiedzi_do podpisu_podpisany.pdf | 2026-03-24 15:26 | 964 KB | ||
|
|
2026.03.24_Pismo_wyjaśnienie treści SWZ.docx | 2026-03-24 15:27 | 78 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Noc Muzeów 2026 – kompleksowa organizacja stoiska wizerunkowo-informacyjnego m.st. Warszawy | 338 250,00 PLN | 2026-03-27 12:08:23 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
