Noc Muzeów 2026 – kompleksowa organizacja stoiska wizerunkowo-informacyjnego m.st. Warszawy

  • Numer postępowania ZP/AB/271/II-33/26
  • Typ postępowania Usługi społeczne krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-03-23

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-27 12:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-27 12:05
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-03-16 13:02
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-05-13 12:02

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-03-16 13:02 -
    icon SWZ_33.docx 2026-03-16 13:02 129 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ_Wzór Umowy.docx 2026-03-16 13:02 60 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.docx 2026-03-16 13:02 27 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie o speł. warunków udziału w post..docx 2026-03-16 13:02 30 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie z art. 117.docx 2026-03-16 13:02 23 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - Wykaz usług.docx 2026-03-16 13:02 25 KB
    icon Załacznik nr 1 do Umowy_OPZ.docx 2026-03-16 13:02 55 KB
    icon Załącznik nr 1 do OPZ_Brief.docx 2026-03-16 13:02 29 KB
    icon Załącznik nr 2 do OPZ_Projekt wstępny KV.docx 2026-03-16 13:02 1.09 MB
    icon Załącznik nr 4 do Umowy_Protokół wzór.docx 2026-03-16 13:02 27 KB
    icon Załącznik nr 5 do Umowy_Klauzula informacja o obowiązywaniu Procedury zgłoszeń wewnętrznych.docx 2026-03-16 13:02 41 KB
    icon 2026.03.16_Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-03-16 13:02 95 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon 2026.03.20_Pismo_wyjaśnienie treści SWZ.docx 2026-03-20 13:33 78 KB
    icon 2026.03.20_Pismo_wyjaśnienie treści SWZ.pdf 2026-03-20 13:33 1.00 MB
    icon 2026.03.24_pismo odpowiedzi_do podpisu_podpisany.pdf 2026-03-24 15:26 964 KB
    icon 2026.03.24_Pismo_wyjaśnienie treści SWZ.docx 2026-03-24 15:27 78 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Noc Muzeów 2026 – kompleksowa organizacja stoiska wizerunkowo-informacyjnego m.st. Warszawy 338 250,00 PLN 2026-03-27 12:08:23

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.rtf 2026-03-27 12:11 22 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa