Wykonanie zadania: „Budowa oświetlenia ciągów pieszych” w ramach zadania pn. „Modernizacja terenów zielonych” w dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy

  • Numer postępowania UD-VI-ZP/10/26
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-03-30

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-08 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-08 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-03-17 15:05
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-06-18 09:21

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-03-17 15:05 -
    icon 2026_BZP 00159124_01.pdf 2026-03-17 15:05 118 KB
    icon SWZ z załącznikami 2-13.zip 2026-03-17 15:05 3.67 MB
    icon Załącznik 1- Formularz oferty.doc 2026-03-17 15:05 98 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon ogłoszenie o zmianie ogłoszenia ZP_10_26.pdf 2026-04-01 15:25 38 KB
    icon ZP_10_26 Wszyscy uczestnicy postępowania.pdf 2026-04-01 15:26 1022 KB
    icon Załącznik 3 - Karta oceny pozacenowych kryteriów oceny ofert - kierownik robót po modyfikacji.doc 2026-04-01 15:26 42 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon ZP_10_26 informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej.pdf 2026-04-24 13:25 1.15 MB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa