Dostosowanie budynku Zespołu Szkół Poligraficznych przy ul. Stawki 14 w Warszawie do przepisów ppoż. (numer postępowania UD-IX-ZP-7-2026)

  • Numer postępowania UD-IX-ZP-7-2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-04-07

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-17 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-17 11:00
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-03-19 13:14
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-07-22 14:36

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-03-19 13:14 -
    icon ZP-7-2026_SWZ.docx Specyfikacja Warunków Zamówienia 2026-03-19 13:14 51 KB
    icon ZP-7-2026_Zał_1_Oświadczenie dot. przesłanek wykluczenia.docx Załącznik Nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia 2026-03-19 13:14 31 KB
    icon ZP-7-2026_Zał_2_OPZ.doc Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia 2026-03-19 13:14 99 KB
    icon ZP-7-2026_Zał_3_Projekt umowy.doc Załącznik Nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia 2026-03-19 13:14 293 KB
    icon ZP-7-2026_Zał_4_Dokumentacja projektowa.zip Załącznik Nr 4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia 2026-03-19 13:14 43.90 MB
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00162763/01.pdf Ogłoszenie o zamówieniu 2026-03-19 13:14 84 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00189017/01.pdf Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia (1) 2026-04-08 13:03 41 KB
    icon ZP-7-2026_Wyjaśnienia i zmiana_SWZ_1.docx Wyjaśnienia i zmiana treści Specyfikacji Warunków Zamówienia (1) 2026-04-08 13:03 38 KB
    icon decyzja_o_wycince_i_nasadzeniach_zmiana_terminu.pdf Załącznik do wyjaśnień Specyfikacji Warunków Zamówienia (1) 2026-04-08 13:04 148 KB
    icon ekspertyza.zip Załącznik do wyjaśnień Specyfikacji Warunków Zamówienia (1) 2026-04-08 13:04 3.82 MB
    icon ZP-7-2026_Wyjaśnienia_SWZ_2.docx Wyjaśnienia treści Specyfikacji Warunków Zamówienia (2) 2026-04-10 13:06 36 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Dostosowanie budynku Zespołu Szkół Poligraficznych przy ul. Stawki 14 w Warszawie do przepisów ppoż. (numer postępowania UD-IX-ZP-7-2026) 4 165 507,52 PLN 2026-04-17 10:20:04

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon ZP-7-2026_Informacja z otwarcia ofert.docx Informacja z otwarcia ofert 2026-04-17 13:05 37 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o zmianie wyboru dotyczy części: 1 2026-07-07 12:37
    Informacja o zmianie wyboru dotyczy części: 1 2026-06-23 12:28
    Informacja o zmianie wyboru dotyczy części: 1 2026-06-02 12:36
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-04-23 13:23

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-07-22 14:36

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa