Remont szatni w Przedszkolu nr 206 przy ul. Franciszkańskiej 7 w Warszawie (numer postępowania UD-IX-ZP-8-2026)

  • Numer postępowania UD-IX-ZP-8-2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-04-07

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-10 08:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-10 09:00
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-03-20 13:08
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-05-20 11:02

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-03-20 13:08 -
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00164803/01.pdf Ogłoszenie o zamówieniu 2026-03-20 13:08 85 KB
    icon ZP-8-2026_Zał-1-Oświadczenie dot. przesłanek wykluczenia.docx Oświadczenie dot. przesłanek wykluczenia - załącznik nr 1 do SWZ 2026-03-20 13:08 31 KB
    icon ZP-8-2026_Zał-2-Opis przedmiotu zamówienia.doc Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 2 do SWZ 2026-03-20 13:08 90 KB
    icon ZP-8-2026_Zał-3-Projekt umowy.doc Projekt umowy - załącznik nr 3 do SWZ 2026-03-20 13:08 261 KB
    icon ZP-8-2026_opis_przedm_stwior.zip Opis, przedmiar, stwior 2026-03-20 13:08 4.32 MB
    icon ZP-8-2026_RYSUNKI.zip Rysunki 2026-03-20 13:08 7.56 MB
    icon ZP-8-2026-SWZ.docx Specyfikacja Warunków Zamówienia 2026-03-20 13:08 51 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon ZP-8-2026_Wyjaśnienia_SWZ_1.docx Wyjaśnienia do SWZ 2026-03-30 13:30 33 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Remont szatni w Przedszkolu nr 206 przy ul. Franciszkańskiej 7 w Warszawie (numer postępowania UD-IX-ZP-8-2026) 330 961,22 PLN 2026-04-10 08:11:23

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.rtf 2026-04-10 10:37 119 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-04-23 13:34

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-05-20 11:02

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa