Remont polegający na położeniu kamienia na schodach i kondygnacjach wykonanych z lastryka w budynku Urzędu Dzielnicy Wawer przy ul. Żegańskiej 1 w Warszawie

  • Numer postępowania UD-XIII-ZZP.271.16.2026.ARY
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-04-07

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-09 09:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-09 09:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-03-25 09:57
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-04-29 09:51

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-03-25 09:57 -
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00170364/01.pdf 2026-03-25 09:57 118 KB
    icon SWZ + załączniki.zip 2026-03-25 09:57 3.06 MB
    icon zał.03 - Formularz oferty.doc 2026-03-25 09:57 101 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.pdf 2026-04-09 12:01 273 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa