Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy ulicy Pastuszków na odcinku od ul. Mokry Ług do ul. Budniczej na terenie Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy
- Numer postępowania UD-VIII-WZP.271.9.2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-03-26 12:38 | - | |||
|
|
UMOWA.pdf | 2026-03-26 12:38 | 1.21 MB | ||
|
|
SWZ 9-WIR.docx | 2026-03-26 12:38 | 142 KB | ||
|
|
9-WIR.pdf | 2026-03-26 12:38 | 128 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy ulicy Pastuszków na odcinku od ul. Mokry Ług do ul. Budniczej na terenie Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy | 180 000,00 PLN | 2026-03-26 12:38:22 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2026-04-08 11:01 | 12 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-04-20 14:46 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-04-30 12:24 |
