Zakup laptopów (numer postępowania UD-IX-ZP-11-2026)
- Numer postępowania UD-IX-ZP-11-2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-03-26 14:59 | - | |||
|
|
011-26 prot-1 SWZ skan.pdf | SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA SKAN (ZP-11-2026) | 2026-03-26 14:59 | 1.68 MB | |
|
|
011-26 prot-1 SWZ.docx | SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA (ZP-11-2026) | 2026-03-26 14:59 | 52 KB | |
|
|
011-26 prot-1 zal1 wykl.docx | Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania (ZP-11-2026) | 2026-03-26 14:59 | 31 KB | |
|
|
011-26 prot-1 zal2 przedm-zam.docx | Opis przedmiotu zamówienia (ZP-11-2026) | 2026-03-26 14:59 | 40 KB | |
|
|
011-26 prot-1 zal3 proj-um.docx | Projekt umowy (ZP-11-2026) | 2026-03-26 14:59 | 38 KB | |
|
|
011-26 prot-1 zal3 proj-um z2-sygnalisci.docx | Projekt umowy zał.2 (ZP-11-2026) | 2026-03-26 14:59 | 23 KB | |
|
|
08de8986-b0de-880f-350b-810001e6fb8f.pdf | Ogłoszenie o zamówieniu (ZP-11-2026) | 2026-03-26 14:59 | 84 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
011-26 przedl16kwi 04zatw.pdf | Wyjaśnienia/zmiana treści SWZ (1) ZP-11-2026 | 2026-04-10 08:45 | 642 KB | |
|
|
08de96c9-b961-43d1-4b6e-b70001e2512e.pdf | Zmiana ogłoszenia z dnia 10.04.2026 (ZP-11-2026) | 2026-04-10 08:45 | 39 KB | |
|
|
011-26 przedl21kwi 06zatw.pdf | Wyjaśnienia/zmiana treści SWZ (2) ZP-11-2026 | 2026-04-15 15:08 | 592 KB | |
|
|
08de9aee-c63a-bb3b-4b6e-b70001e282ba.pdf | Zmiana ogłoszenia z dnia 15.04.2026 (ZP-11-2026) | 2026-04-15 15:09 | 39 KB | |
|
|
011-26 zap1-odp 05zatp.pdf | Wyjaśnienia/zmiana treści SWZ (2) ZP-11-2026 | 2026-04-15 15:30 | 67 KB | |
|
|
011-26 zap1-odp 05zatw.pdf | Wyjaśnienia/zmiana treści SWZ (2) ZP-11-2026 | 2026-04-15 15:30 | 606 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Zakup laptopów (numer postępowania UD-IX-ZP-11-2026) | 119 700,00 PLN | 2026-04-21 10:37:25 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-05-13 15:30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-08-26 09:22 |
